15 yıldır rol aldığı Arka Sokaklar’dan ayrılan Onur Bay’dan duygusal paylaşım: Kalbimde her zaman anılarınız olacak

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Çoban, İlker İnanoğlu ve Alp Korkmaz üzere isimlerin yer aldığı Art Sokalar dizisi, dün akşam yayınlanan kısımla dönem finali yaptı. Diziye 9 yaşında giren ve şuan 25 yaşında olan Onur Bay ise toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak Art Sokaklar‘dan ayrıldığını duyurdu.

“BİRÇOK ŞEY ÖĞRENDİĞİM ÖYKÜNÜN SONUNA GELDİM”

Art Sokaklar dizisinin dün yayınlanan kısmında Hüsnü Çoban’ın çocuklarını oynayan Zeliş ve Tekin, 15 yıllık maceralarını noktaladı. Dizinin birinci yıllarında çekilen bir fotoğraf ile son set gününde çekilen kareleri paylaşan genç oyuncu, şu tabirleri kullandı:

“Müthiş bir heyecanla adım attığım bu kıssanın bugün benim için son günü. Anlatılması güç kimi şeyler vardır. Benim hayatımın en hoş, en özel kıssası… 9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu seyahatte; en başta kendimi bulduğum, öğrendiğim, tanım edilemez hisler yaşadığım, üzüldüğüm, mecnun üzere keyifli olduğum, lakin yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair birçok şey öğrendiğim bu öykünün sonuna gelmiş bulunuyorum.”

EMEĞİ GEÇENLERE TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ

“Ben çok şanslıyım dostluğunuza sahip olduğum için. Anlatacak harikulade bir öyküm olduğu için çok memnun ve çok gururluyum. Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese, hocalarıma, grup arkadaşlarıma, oyuncu arkadaşlarıma, bu öykünün yaratıcılarına, bütün Art Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim. Artık yeni öyküler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her vakit beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak. Hayatımı güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum. Çok özelsiniz. Eyvallah.”