2019/4 Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

0
51

TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019/4 Tercih Sonuçları:Yarın tamamlanacak tercih sürecinin ardından sonuçların, ne zaman adayların erişimine açılacağı henüz belli değil. Konuya ilişkin ÖSYM ya da Sağlık Bakanlığı’ndan açıklama geldiği takdirde haberimizde yer vereceğiz.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebilecek. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecek. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecek.

Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinden öğrenebilecek. Daha önce yapılan atamalar ile ilgili bilgiler şu şekilde;

KPSS 2018/4: Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Alım Tarihi 11-18 Nisan sonuçların açıklaması ise 27 Nisan 17:30 görüldüğü üzere 9 gün sonra açıklanmış. Habersaglikcilar.com olarak 3 yıldır sizlerle bu haberleri paylaşıyoruz. Tecrübelerimize dayanarak sonuçlar 7-10 gün içerisinde açıklanacak. En geç 1-4 Eylülde 2019/4 Kpss sonuçları açıklanır.

Kaynak: https://www.habersaglikcilar.com/

BİZ KİMİZ? https://www.habersaglikcilar.com/personel-saglik.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here