5 Üniversiteden Hemşirelere Sertifika Eğitimi

5 Üniversiteden Hemşirelere Sertifika Eğitimi

1-Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi tarafından 03 – 28 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının Makam Onayı ve kursiyer listesi ekte yer almaktadır. Makam Onayını ver kursiyer listesini görmek için tıklayınız.

HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ EĞT. MAKAM ONAYI VE KURSİYER LİSTESİ.pdf

2-Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi tarafından 07 Ocak – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 03 – 10 Aralık 2018 tarihleri olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Selvinaz ÇALKAN ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Program Sorumluları:

Selvinaz ÇALKAN

İletişim Bilgisi : 0 236 236 03 30-1022
E-Mail : [email protected]

3-Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından 03 Aralık 2018 – 18 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının Makam Onayı ve kursiyer listesi ekte yer almaktadır. Makam Onayını ver kursiyer listesini görmek için tıklayınız.

MERSİN ÜNİ. ÇOCUK YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ EĞT. MAKAM ONAYI VE KURSİYER LİSTESİ.pdf

4-Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından 10 Aralık 2018 – 18 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının Makam Onayı ve kursiyer listesi ekte yer almaktadır. Makam Onayını ver kursiyer listesini görmek için tıklayınız.

MERSİN ÜNİ. YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ EĞT. MAKAM OANAYI VE KURSİYER LİSTESİ.pdf

5-Aydın Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Diyaliz Resertifikasyon Sınav Duyurusu

https://dosyasb.saglik.gov.tr/Eklenti/28133,aydin-menderes-universitesi-uygulama-ve-arastirma-hastanesi-diyaliz-resertifikasyon-sinav-duyurusupdf.pdf?0