Ankara Banka Promosyon Bedeli Açıklandı !

Ankara Banka Promosyonunda 5 Bin 700 Lira da Kaldı! Ankara Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm sağlık çalışanlarını kapsayan banka maaş promosyon anlaşması sabah saatlerinde başlayan promosyon ihalesi 5 bin 700 lira ile ziraat bankasında kaldı.

Banka promosyonu alan illeri sıraladığımız listemiz de Ankara aylık 95 liralık promosyon ücreti ile Türkiye’de en yüksek promosyon ücreti alan 16. il oldu. Geçtiğimiz gün yapılan İstanbul Sağlık Müdürlüğü promosyon ihalesi aylık 106 lira olarak 3 yıllık belirlenmiş, sağlık çalışanlarının tepkisini çekmişti.

Sağlık-Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Erdal BOLATÇI’nın Yetkili sendika adına komisyonda yer aldığı ihalede 52 bin sağlık çalışanının promosyon ücretini belirlemek için yapıldı. Buna göre 5 yıllık süre için sürekli işçiler de dahil olmak üzere toplam 52 bin çalışana 5 yıllık süre için 5.700 lira promosyon ücreti verilecek.

İhaleye katılan bankalardan Ziraat Bankası haricinde diğerlerinin çekildiği, 5 bin 700 lira olan promosyon ücretinin yükseltilmesi için son adımların atıldığı gelen bilgiler arasında.

maaş promosyon 2020