Ankaraya Yeni Hastane Geliyor

0
30
Havadist.com Şimdiki Haberler Listesi İsrail askerleri, Lübnan’ın güneyi El-Adeyse’de şov yapan Hizbullah destekçilerine gaz bombası attı ...

Ankaraya Yeni Hastane Geliyor

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, katıldığı bir radyo programında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Ercan, yeni yapılacak hastanenin sadece Sincan’a değil Ankara’nın batısındaki bütün vatandaşlara da hizmet edeceğini anlattı. Başkan Ercan, “Sincan 480 yataklı modern bir hastane ile 90 üniteli ağız ve diş sağlığı merkezine kavuşuyor. Sağlık Bakanlığının Ayaş yolu üzerine yapılacak yepyeni hastane aynı zamanda Ayaş, Güdül, Beypazarı ve Nallıhan’a da hitap edecek” diye konuştu.

Hastaneyle ilgili her türlü pürüzü aştıklarını ve ihale tarihinin 9 Ocak 2018 olarak sisteme girişinin yapıldığını söyleyen Ercan, “Yeni hastanemizin yapımıyla ilgili süreci yakından takip ediyoruz. İnşallah Sincanlılar hakkettikleri hastaneye en kısa sürede kavuşacak. Kurumlar arası işbirliği yapacağız ve uyum halinde çalışacağız. Çünkü her şey Sincan için” ifadelerini kullandı.

Ankara da 13 Devlet Hastanesi Kapatılıyor İşte Liste

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here