Ataması Yapılmayan Sağlıkçılar Platformu Başkanından Anlamlı Kampanya

0
41

Ataması Yapılmayan Sağlıkçılar Platformu Başkanından Anlamlı Kampanya

Ağrı’nın Diyadin İlçesinde elektrik tellerine takılan kuşu kurtarmaya çalışan Ramazan Taşdemir’in elleri yapılan operasyonla kesilmişti.

Sağlık profesyonelleri platformu yetkilisi ve Ataması Yapılmayan Sağlıkçılar Platformu Başkanı Aras Ali Altıntaş sosyal medyada kampanya başlatmış ve kampanyasını şu şekilde duyurmuştu;

Ben, ellerini bir kuşun kanadıyla değiştiren çocukların memleketinden geliyorum.

Bu gruplarda beni tanımayan yoktur, ben de çoğunuzu tanırım sanalda da olsa. Yaptığınız bütün iyiliklere zaman içerisinde şahit oldum, umarım Ramazan için de bir kampanya ya ön ayak olursunuz. Protez çok maliyetli değil. Bundan ziyade onun yanında olmak, bir kuşun hayatı için feda ettiği ellerinin yerine hepimizin yüreğini aldığını bilmesi bile paha biçilemez olacaktır.

sağlık haber
SAĞLIK PLATFORMU

Aileyi tanımıyorum ama sizin için aile ile iletişime geçeceğim, yeter ki yüreğinizde yer verin. Elbet hayır sever birileri Ramazan’a ellerini geri verecektir.

”ELLERİMİZ ELLERİNDİR RAMAZAN”

Aras Ali Altıntaş’ın sosyal medyada başlatmış olduğu kampanyaya cevaplar geldi.

Ortotek Ortopedi sahibi Mustafa Düger; Tüm protez yapım ve masraflarını, aynı zamanda Mustafa Düger’in eşi olan Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi Anabilimdalı Başkanı Tülin Düger Fizyoterapi ve Rehabilite sürecini masraflarını karşılayacaklarını Aras Ali Altıntaş yaptığı açıklama ile duyurdu.

Ellerini bir kuşun kanadıyla değiştiren Ramazan Taşdemir’in hikayesi hepimizi üzmüştü. Ellerinden feragat eden bu koca yürekli Ramazan’ın acısını dindirmek ve yüreğine yakın olmak için mücadele eden, emek veren başta Ortotek Ortopedi sahibi Mustafa Düger  eşi olan Tülin Düger Hanım Efendiye ve buna aracı olan Aras Ali Altıntaş’a teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here