Batman Banka Promosyonu Açıklandı

Banka Promosyonunda Türkiye Rekoru Batman’dan Geldi! Batman Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görevli sağlık çalışanlarının 3 yıllık banka promosyon ücreti için yapılan ihale bugün sonuçlandı ve 4 Bin 120 Liralık rekor ücretle Akbank ihaleyi kazandı. Detaylar haberimizde.

3 yıl için yapılan anlaşmalar içerisinde Türkiye rekorunu 114,44 liralık aylık ücretle kıran Batman, Eskişehir ilinin 113,19 liralık aylık ücretini de geçmiş oldu.

maaş promosyon 2020

SAĞLIK-SEN BATMAN ŞUBESİNDEN MAAŞ PROMOSYONU İHALESİNDE TÜRKİYE REKORU…

Sağlık-Sen Batman Şubesi olarak, üyesi olduğumuz Komisyon marifetiyle bugün yapılan Batman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kamu Hastanelerinde görev yapan personelin maaş promosyonu ihalesinde, Türkiye rekoru kırıldı. Kamu Hastanelerinde görev yapan personele tek seferde ödenmek üzere, 3 yıl için kişi başı en yüksek teklifi toplam 4.120 TL. ile veren Akbank kazandı.  Sağlık çalışanlarımız için verdikleri destekten dolayı başta İl Sağlık Müdürü Dr. M. Hakan Pamukçu, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı İbrahim Kara, Başkan Yardımcısı Murat Kalkan’a teşekkür ediyor, tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Maruf YALÇIN

Yön. Kur. a.

Sağlık-Sen Şube Başkanı