Didem Soydan’ın sigara pişmanlığı

0
77

Havadist.com Aktüel Haberler Listesi

Bir hoşluk fuarının açılışına katılan ünlü model Didem Soydan, makyaj sanatkarı Fezi Altun ile birlikte hoşluk ve makyaja dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

“ÇOK MUTLUYUM”

Pandemi devri sonrası gerçekleşen birinci hoşluk fuarı olduğunu belirten Soydan, “Burada olmaktan o kadar memnunum ki anlatamam. Umarım artık pandemiyi hayatımızdan büsbütün çıkartırız da işlerimize bakarız” dedi.

“İNSANIN CİLDİNİ ETKİLİYOR”

Güzellikle ilgili sırlarını açıkladığı sırada sigaradan sıkıntı yakınan model, “Sigara içtiğim için utanıyorum. Zira o kadar etkiliyor ki insanın cildini. Onun dışında uykuma, beslenmeme çok dikkat ederim. Bir de sigaraya bırakırsam benden düzgünü yok” diye konuştu.

“KİM NE DEMİŞ UMRUMDA DEĞİL”

Soydan, “Sosyal medyada olumlu olumsuz yorumlar yapılıyor, bunlardan hiç rahatsız oluyor musunuz?” sorusuna, “Altı yıldır fotoğraflarımı yoruma kapalı tutuyorum, o yüzden benim için hiçbir ehemmiyeti yok kim ne demiş” cevabını verdi.

Burak Deniz ile bağlarını noktaladıkları konuşulan Didem Soydan’ın ayrıldığın nedeni olarak ise Deniz’in rol arkadaşı Alina Boz’u kıskandığı argümanlarının hatırlatılması üzerine, “Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum biliyorsunuz, benden laf alamazsınız” diyerek, soruları geçiştirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here