Doktor ve Uzmana Soru Sorabileceğiniz Platform: SaglikUzmanlari.com

1
47

Doktor ve Uzmana Soru Sorabileceğiniz Platform: SaglikUzmanlari.com

Sağlık Uzmanları sitesi, 1 Nisan 2014 tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba demiştir. Yayına başladığı günden itibaren tek amacı internet ortamında bulunan bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak olmuştur.

Sağlık Uzmanları sitesi ilk dönemlerinde sadece sağlık makaleleriyle yayın hayatını sürdürmüş, daha sonra yazılara gelen yorumlardan yola çıkarak Soru Cevap platformu olan Doktora Soru Sor sayfası ile yayın hayatına devam etmiş ve günümüzde önde gelen soru cevap sitelerinden biri olmayı başarmıştır.

Sağlık Uzmanları sitesi, 2015 yılında Türkiye’deki Tıp Fakültesi öğrencilerinden oluşan TURKMSIC (Türk Tıp Öğrencileri Birliği) tarafından Türkiye’nin En İyi Sağlık Sitesi olmaya aday gösterilmiştir.

Sağlık Uzmanları sitesinde aktif olarak soru cevaplayan ve makaleleriyle bizleri aydınlatan onlarca doktor ve uzman bulunmaktadır. Sitede doktor ve uzmanların yazmış olduğu yaklaşık olarak 625 adet sağlık makalesi bulunmaktadır.

Ayrıca Saglikuzmanlari.com sitesinde doktor ve uzmanların cevaplamış olduğu 17 184 civarı soru bulunmaktadır.

Üye olmadan soru sorulabilen sitedeki soruların büyük bir çoğunluğunu Kadın Hastalıkları ve Doğum branşı oluşturmaktadır. Dermatoloji kategorisi de bu hususta ön plana çıkmaktadır.

Soru sormak için Doktor Sitesi yazan yere tıklamanız yeterlidir.

 

 

1 YORUM

  1. Çok çok iyi bir soru cevap sitesi. Sizin haberinizden önce de sık kullandığım bir platform. Özellikle kadın hastalıkları ve doğum doktorunun vermiş olduğu cevaplar çok ama çok iyi. Böyle bir siteye yer vermenize sevindim. İyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here