Erzurum Banka promosyonu Açıklandı !

Banka Promosyonunda Erzurum 4 Bin 104 Lirayla Rekor Kırdı! 3 yıllık yapılan anlaşmalar içerisinde Bugün Batman’da rekor ücretle ihale tamamlanmıştı. Batman’ın ardından banka promosyonunda Erzurum’da aynı başarıyı yakalayarak 4 Bin 104 liralık anlaşmayla sağlık çalışanlarının yüzünü güldürdü.

Yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak uzun zamandır yürüttüğümüz çalışmalar ve görüşmeler sonucu bugün yapılan ve yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak katıldığımız Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyon Ihalesini 3 yıllık anlaşma ve tek seferde peşin ödeme olarak 4104 TL tutar üzerinden Ziraat Bankası kazanmıştır.

Gerek ihale öncesi süreçte gerekse bugün yapılan ihale sürecinde göstermiş oldukları yoğun çabadan dolayı İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Gürsel BEDİR ve Sağlık Müdürlüğü yetkililerine, Şube Başkanımız Abdullah DUMAN’a, ihalede son dakikaya kadar kalarak fiyatı yükselten Akbank yetkililerine ve ihaleyi kazanan Ziraat Bankası yetkililerine TEŞEKKÜR ediyoruz. Çalışanlarımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yaparsa SAĞLIK SEN yapar dedik ve yaptık. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin.

İNTERAKTİFPLUS İHBAR HATTI 2019

HaberSağlıkcılar.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılmaz.

 Facebook Sayfaımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

 Instagram Sayfaımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

⇒ Twitter  Sayfaımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

⇒ Linkedin  Sayfaımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Haber Sağcıklar Android Uylamasını İndirmek için Buraya Tıklayınız.

Haber Sağcıklar İOS Uylamasını İndirmek için Buraya Tıklayınız.