Eski Koca Doktoru ve Hemşireyi Öldürdü

Gün geçmiyorki  eski Eş  Cinayetleri Son bulsun bu kez Sağlık Personellerinin Başına geldi Haberimiziz Detaylarını Görebilirsiniz ;

Hadise, Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde bir sitenin önünde alana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sezgin Er, 01 TU 330 plakalı arabasıyla bir hafta evvel boşandığı daha önceki eşi Özlem Er’in yaşadığı sitenin önüne geldi. Burada bir zaman bekleyen Sezgin Er, daha önceki eşi Özlem Er’ inde içinde bulunduğu hekim İbrahim Şilfeler’in kullandığı 34 AGL 137 plakalı araba sitenin önüne geldiğinde önünü kesti. Yanında bulunan silahla vasıtasından inen Sezgin Er, Özlem Er ve çalıştığı sağlık kurumundan dostu olduğu bilinen Çocuk Sıhhati ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Şilfeler’in bulunduğu vasıtaya ateş açtı. Daha Önceki eşi ve hekim dostunu ağır yaralayan Er, aynı silahla intihar etti. İhbar üzerine hadise yerine polis ve sıhhat takımı sevk edildi. Sıhhat takımları ağır yaralanan Özlem Er’i etraftaki özel bir hastaneye, İbrahim Şilfeler’i ise Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Sıhhat takımları, Sezgin Er’in ise hadise yerinde yaşamını kaybettiğini tanımladı. Polis ekipleri cadde başlarına şerit sürükleyerek her iki vasıtada ayrıntılı çalışma yaptı. Etraftaki güvenlik kameralarını araştıran polis ekipleri, hadiseyle alakalı soruşturma başlattı. Sezgin Er’in cansız vücudu ise otopsi operasyonları için Adli Tıp Müesseseyi Morguna götürüldü. Hadisede yaşamını kaybeden hekim İbrahim Şilfeler’in sağlık kurumundan dostlarıyla yemek yedikten sonra hemşire dostu Özlem Er’i konuta vazgeçtiği bilindi.

“BİR HAFTA EVVEL BOŞANDIKLARINI DUYDUM”

Site uysalı Hayrettin Cantürk “Gece saat 01.00 sıralarında olmuş. Biz dinlediğimizde iki şahıs ölüm etmişti. Bayancağızı da sağlık kurumuna kaldırmışlar. Tanıdığım bir komşumdu. Kısa zaman evvel taşınmışlardı binamıza. Sabahları görüşürdük. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Bir hafta evvel boşandıklarını duydum” dedi.

VAKA ANI GÜVENLİK KAMERALARINA BÖYLE YANSIDI

Öte yandan vaka anı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hekim İbrahim Şilfeler’in kullandığı araba sitenin önüne geliyor. O sırada Sezgin Er arabanın yanına yaklaşarak vasıtaya ateş açıyor. İbrahim Şilfeler ise kullandığı araba ile geri giderek kaçmaya çalışıyor.

YAPILAN TÜM MÜDAHALELERE KARŞIN KURTARILAMADILAR

Atak sonrası sağlık kurumulara kaldırılan Özlem Er ile Şilfeler yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamlarını kaybetti. Hadise yerinde geniş güvenlik tedbiri alarak cadde başlarına emniyet şeridi sürükleyen polis ekipleri her iki taşıtta ve etrafında ayrıntılı çalışma yaptı. Polis ekipleri hadiseyle alakalı etraftaki yurttaşlardan bilgi alırken, çevrede de güvenlik kamera çalışması yaptı. Hadise yerinde bulunan her iki araba da çekici ile otoparka çekildi. Takımların çalışmalarının ardından tertip ettiği atak sonrası intihar ederek yaşamına son veren Sezgin Er’in cansız vücudu ise cenaze vasıtasıyla Yenibosna Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Hadiseyle alakalı soruşturma ise sürüyo