Eskişehir Banka Promosyon Bedeli Açıklandı !!

Promosyonlar Rekora Doymuyor Bir Rekorda Eskişehirden Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, bugün gerçekleştirilen ve sağlık çalışanlarını ilgilendiren banka promosyonu ihalesinde 36 aylık Türkiye rekorunun kırıldığı ifade ederek 4 bin 75 lira promosyon hakkı kazandıklarını açıkladı.

Köksal “Güçlü teşkilatımız ile Türkiye rekoru kırdık. Bugün gerçekleştirilen banka promosyonu ihalesinde yoğun çabamız karşılığında 36 aylık Türkiye rekoru kırarak; 4 bin 75 lira promosyon hakkı kazanılmıştır.

KAYSERİYİ GEÇTİK Aylık 113 bin 19 TL ile Kayseri’nin 111,25 aylık anlaşması geçilerek Türkiye rekoru kırılmıştır. Her zaman tek derdimizin sağlık çalışanlarımız için kazanımlar elde etmek olduğunu bir kez daha bildiriyor, bu bilinçle çalışmaya devam edeceğimizi de kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Ayrıntılı bilgiyi sayfamızdan yayınlayacağız. İhalenin her aşamasında rakamın buralara çıkmasında desteklerini esirgemeyen İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Bilge’ye şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.