Fahrettin Koca’da Asker Selamı Verdi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Barış pınarı Harekat Bölgesine giderek Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, İlçe sağlık kurumularına da ziyarette bulundu. Dr. Fahrettin Koca, ziyaretlerinin ardından dönüş yolunda ise çocuklarla birlikte asker selamı verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Şanlıurfa’ya giderek, Ceylanpınar Devlet Hastanesi’ne ziyaret reelleştirdi. Terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’lilerce yaralanan yurttaşları ziyaret eden Koca, sosyal medya hesabından da bunu duyurdu.

Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca Konuşması
Dr.Fahrettin Koca Konuşması

Fahrettin Koca, şahsi Twitter hesabından, ziyaret resimleriyle birlikte, “Terör örgütü YPG/PKK üyelerince yapılan ataklarda yaralanan ve Ceylanpınar Devlet Hastanesi‘nde rehabilitasyon gören yurttaşlarımızı ziyaret ederek gidişatları hakkında bilgi aldık.

Gösterdikleri üstün galibiyet ve özveriden dolayı çalışma dostlarımıza teşekkür ettik” anekdotunu paylaştı. ASKER SELAMI VERDİ Kendisine asker selamı veren çocukları gören Koca, kafilesini durdurarak çocukların yanına gitti. Koca, daha sonra çocuklarla birlikte asker selamı verdi.

İşte o resim:

Sağlık Bakanı Asker Selamı verdi
fahrettin koca asker selami