Fenomen Doktora Ünlüler DM den Mesaj Atıyor

0
75

Sosyal medyanın sıkça konuştuğu, “fenomen doktor” diye bilinen Berika Demir paylaşımları ile ses getirmeye devam ediyor. Sosyal medyayı öğrencileri okutma amacıyla kullandığını söyleyen Demir, şu ana kadar 53 öğrenci okuttuğunu, sosyal medya fenomeni olmanın çok basit olduğunu ve bugünkü fenomenleri saman alevi gibi gördüğünü söyledi.

Google’da en çok estetiksiz halin sorgulanıyor. Estetik var mı?

Bu yorum bana çok fazla geliyor. Bana en güzel iltifatı da edebilirsin ama estetik var mı sorusu benim için çok büyük bir iltifat. Demek ki algılara göre çok güzel geliyorum ki karşımdakilere, bunu soruyorlar. Bana zaten lise yıllıklarımın hepsinde çok güzel iltifat edilmişti. Lise yıllıklarımı yayımlıyorum, yani eskiden çok çirkin olsam bunları yayımlayamam.

Kendini güzel buluyor musun?

Yani şöyle, kendimi hiçbir zaman mükemmel bulmam. Her insan gibi diyeceğim ama mükemmel bulan insanlar var şimdi biliyorum. Hiçbir zaman mükemmel bulmam ama kendimi iyi buluyorum. Şöyle ki, ben en çok başarılarımla gurur duyuyorum aslında.

“INSTAGRAM FENOMENİ OLMAK ÇOK BASİT”

Etkilendin mi olumsuz yorumlardan?

Ondan sonra olumsuz yorum almadım aslında. Birinci ikinci soruda elenseydim daha fazla bir tepki alırdım ama en azından beşinci altıncı soruya kadar geldim galiba. O yüzden almadım.

KENDİMİ ELİ YÜZÜ DÜZGÜN BULUYORUM”

Kendini beğeniyorsun ama?

Kendimi beğeniyorum değil. Kendimi iyi buluyorum, güzel buluyorum. Eli yüzü düzgün buluyorum ama ben mükemmelim deyip de aynaya bakan biri değilim yani. Egosundan geçilmeyen bir tip de değilimdir mesela. Arkadaşlarım hep bana ‘Biz seni çok soğuk, kendini beğenmiş bir tip sanırdık, yanına gelince hiç öyle değilmişsin’ diyorlar. Hep tanıştığım insanlardan aldığım ilk tepki bu oluyor.,

ÜNLÜLERDEN GEREKSİZ SAMİMİYET İÇEREN DM ALIYORUM

Ünlülerden aldığın DM’ler oluyor mu?

Evet oluyor. Gerçekten hem böyle kendi yaş aralığımdaki ünlülerden hem de yaş aralığı yüksek ünlülerden mesajlar alıyorum. Uzun zamandan beri alıyorum. Beni çok takdir eden, başarılarımı öven insanlar da oluyor. Böyle tanışmak amacıyla yazanlar da oluyor. Yazdıkları mesajlara göre cevap veriyorum, bazen görmezden de geliyorsun. Takdir ettikleri mesajlara da teşekkür ediyorum yani.

FENOMEN DOKTORLAR BURADA https://www.habersaglikcilar.com/medimagazin.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here