Fenomen Hemşirenin Dünyayı Sarsan 15 Fotoğrafı

Fenomen Hemşirenin Dünyayı Sarsan 15 Fotoğrafı

Tam zamanlı hemşire olarak çalışan Carina Linn isimli 23 yaşında genç kadın, sosyal medyada olay yaratıyor.

En seksi hemşire olarak akıllara kazınan Carina, Instagram hesabından iddialı fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. O fotoğraf paylaştıkça da ülkede yeni tartışmalar alevleniyor. Hemşirelik görevi üstlenen birinin bu pozları paylaşmaması gerektiğini düşünen kişiler Carina’nın istifa etmesini isterken, bu görüşün tam tersini savunanlar da var. Tartışmalardan rahatsız olan Carina, kendisiyle birlikte diğer hemşirelerin de eleştiri oklarının hedefi haline gelmesinden rahatsız.

Fotoğraflarıyla binlerce takipçi kazanan Carina, Tayvan’da oldukça ünlü.Tayvan’ın başkenti Taipei’deki oldukça bilindik bir hastanede hemşirelik yapan Carina, hatrı sayılır bir takipçi sayısına sahip.

Yoğun iş temposunun yanı sıra giydiği kıyafetlerini sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen Carina, takipçi ordusuyla birlikte yaşıyor diyebiliriz.

Sıradan bir yaşam sürmek beni mutlu etmezdi. Özel biri olduğumu düşünüyorum.’ diyen Carina, son zamanlardaki ‘seksi hemşire’ izleniminden dolayı kendisini eleştirenlere de tepki gösterdi.

Beni özel olarak eleştirebilirler; fakat hemşirelik mesleğimi sorgulayamazlar ya da tüm hemşireleri aynı şekilde değerlendiremezler.’

İşte o fotoğraflar;