Hemşireye 3600 Ek Gösterge

3
102

Hemşire 3600 Ek Gösterge

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde, Kabine Toplantısı gündemine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Kalın’ın konuşmasında 3600 ile ilgili; SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN VERDİĞİ BU SÖZLE İLGİLİ ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR İmamlar, öğretmenler, hemşireler ve polisler, dört ana kategoride 3600 ek göstergeye çıkartılmasıyla ilgili çalışma devam ediyor. Tek bir paket halinde geçirilmesi planlanıyor. Gündemden çıkarma ya da unutma söz konusu değil. Çalışma tamamlandığında sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği bu söz kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Habersaglikcilar olarak talebimiz bütün sağlık personeline 3600 ek göstergenin yolunun açılmasıdır.

3 YORUMLAR

  1. sadece hemşirelere verilirse o zaman vay sağlık senin haline üyelikten istifalar tavan yapar. yapılması gereken 1 derece kademeye düşen herkese 3600 ek gösterge verilmelidir veya 2200 derecede olanlar 3600 olmalıdır veya yüzbinlerce askerlere yapılan düzenleme bizlere de yapılmalıdır okul türü bölüm türü gözetilmeksizin askerlere 3600 verilmişti bizlerede tüm lisans mezunlarına ayrım gözetilmeksizin 3600 ek gösterge yapılmalıdır

  2. sadece hemşirelere verilirse o zaman vay sağlık senin haline üyelikten istifalar tavan yapar. o zaman sağlık sen de yetki ,metki kalmaz şimdi onlar düşünsünnnnn. yapılması gereken 1 derece kademeye düşen herkese 3600 ek gösterge verilmelidir veya 2200 derecede olanlar 3600 olmalıdır veya yüzbinlerce askerlere yapılan düzenleme bizlere de yapılmalıdır okul türü bölüm türü meslekle ilgili olmaksızın gözetilmeksizin askerlere 3600 verilmişti bizlerede tüm lisans mezunlarına ayrım gözetilmeksizin 3600 ek gösterge yapılmalıdır kısacası bırakın bu durumu sağlık sen düşünsün bu tasarı sadece hemşirelere ve toplum sağlığı saglık memurlarına çıkarsa onlarda hemşire sayıldığı için o zaman sağlık sende üye diye kimse kalmaz yetkiside biter bunu bildikleri için bırakın zamana neler yapacaklar görelim arkadaşlar.

  3. sadece hemşirelere verilirse o zaman vay sağlık senin haline üyelikten istifalar tavan yapar. o zaman sağlık sen de yetki ,metki kalmaz şimdi onlar düşünsünnnnn. yapılması gereken 1 derece kademeye düşen herkese 3600 ek gösterge verilmelidir veya 2200 derecede olanlar 3600 olmalıdır veya yüzbinlerce askerlere yapılan düzenleme bizlere de yapılmalıdır okul türü bölüm türü meslekle ilgili olmaksızın gözetilmeksizin askerlere 3600 verilmişti bizlerede tüm lisans mezunlarına ayrım gözetilmeksizin 3600 ek gösterge yapılmalıdır kısacası bırakın bu durumu sağlık sen düşünsün bu tasarı sadece hemşirelere ve toplum sağlığı saglık memurlarına çıkarsa onlarda hemşire sayıldığı için o zaman sağlık sende üye diye kimse kalmaz yetkiside biter bunu bildikleri için bırakın zamana neler yapacaklar görelim arkadaşlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here