İnegöl Mobilyada Akıllı Karyola En Sevilenler Arasına Girdi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte karyolaların da modellerinde değişiklikler oldu. Konforun üst seviyeye çıktığı akıllı karyola da İnegöl Mobilya’nın en sevilen ve en tercih edilen modelleri arasına girdi. Günlük yaşamda kendimizi en rahat hissettiğimiz, yorgunluğumuzu attığımız yatak odalarımızda bulunan karyolamız, hem sağlıklı bir uyku alabilmek hem de konforlu bir yatağa sahip olabilmek oldukça önemlidir. Akıllı karyolalar hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de özellikleri ve kullanışlılığı olmuştur.

  • Yatağın ön ve arka kısmını istediğiniz şekilde yükseltip alçaltabilirsiniz.
  • USB bağlantısı ile istediğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz.
  • Karyolanın üzerinde bulunan hoparlör ile birlikte ses kontrolü yapabilir ve sesleri net bir şekilde duyabilirsiniz.
  • Karyola üzerinde bulunan kitap okuma lambalarıyla birlikte hem ışık sorununu ortadan kaldıracaksınız hem de fazla elektrik harcamamış olacaksınız.
  • Televizyonlu yatak istiyorum diyorsanız bu karyolalarda televizyon özelliği de bulunmaktadır.
  • Yan ürün olarak sehpa veya kitaplıkları da bulunmaktadır.

Bir yataktan daha fazlasını sunan akıllı karyola modelleri günümüzde insanlar tarafında oldukça tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayan, konforunuzu en üst seviyeye çıkaran bu karyolanın en güzel modelleri İnegöl Mobilyada mevcuttur. Size özel tasarlanan bu yataklar yatak odalarınıza ayrı bir hava ve şıklık katacaktır.

Yorgunluğun Tek Adresi Masaj Yapan Yataklar

Günlük yaşamda oradan oraya koştururken yorgunluğumuzun bile farkında olmak bazen zorlaşıyor. Bunun tam tersi olarak yataktan yorgun kalkmak ya da kötü bir uyku tüm günümüzü etkilemektedir. Uyku kalitemiz yükseldiği zaman hem kendimizi daha iyi hissedeceğiz hem de enerji dolacağız. İşte bu yorgunluğumuza iyi gelecek, uyku kalitemizi arttıracak masaj yapan yataklar tam da sizler için tasarlandı. Teknolojinin ve estetiğin birleştiği bu yatak modelleri, yaşam kalitenizin artmasına yardımcı olacaktır. Yan sehpa, ışık ve birçok fonksiyonel özellikleri taşıyan bu yataklar, sağlığınıza ve rahatlığınıza büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Genel olarak farklı tasarımları ve renk seçenekleriyle bu yataklar İnegöl Mobilyada tercih edilenler arasındadır. Masaj yapan bu yatakları istediğiniz ölçüde ve modelde odanıza uygun bir şekilde de tasarlayabilirsiniz.