İstanbul’da Sağlık Çalışanlarına Promosyon Ücreti Açıklandı

İstanbul’da Sağlık Çalışanları banka maaş promosyonu alacak Bölge Sağlık Müdürlüğünce maaş promosyon tefvizi yapıldı Buna nazaran sağlık çalışanları 3 yıl için 3.816 lira promosyon alacak

**İSTANBUL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MAAŞ PROMOSYONU SONUÇ DUYURUSU**

Bugün gerçekleştirilen banka promosyonu tefvizinde Yetkili Sendika Sağlık-Sen İstanbul Büroları olarak ağır gayretimiz ve içtimadaki teşebbüslerimiz karşılığında tüm çalışanlarımıza, tek seferde en geç 2020 yılı Şubat ayında peşin ödenmek üzere 3 yıllığına Ziraat Bankasından 3816 TL promosyon hakkı kazanılmıştır.

Lakin gün içersinde Ziraat Bankası ile görüşmeler sürdürülerek rakamın bir ölçü daha yükseltilmesi gayretimiz devam edecektir. Aldığımız rakam Aylık bazda Türkiye ortalamasının çok üstündedir. Rekor seviyesindedir.

Her vakit tek derdimizin sağlık çalışanlarımız için kazanımlar elde etmek olduğunu bir defa daha bildiriyor, bu bilinçle çalışmaya devam edeceğimizi de kamuoyununun haberine sunuyoruz. Not: Hastaneler ve ADSM’ler 2020 Ocak ayında, gayrı Sağlık Müdüriyeti bağlısı üniteler 2020 Haziran ayında promosyon ittifakına dahil olacaklardır.

Idare Şurası Ismine Zafer CANER

Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Büro Lideri