İşte 2022 Yılının En Popüler Salon Takımı Mobilya Detayları

İnegöl salon takımları 2022 yılında da popülerliğini korumaya devam ediyor. Salon takımları ve salon dekorasyon modası her geçen gün değişime uğramıştır. Özellikle 2022 yılında popüler olan salon takımları ile geçmiş yıllardaki salon takımları arasında çok fazla fark olduğu gözlemlenmiştir. Son dönemlerde salon tanımlarında klasik tarzlar revaçtadır. 2022 yılına damga vuran en popüler salon takımlarında bulunan detaylar ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Antika mobilyalara ve ürünlere sahip olan salon takımları 2022’de akım haline gelmiştir. Klasik tarzlara uyum sağlayan antika ürünler doğru kullanıldığı vakit uzun ömürlü olmaktadır. Genellikle gold, yeşil ya da kahverengine sahiptirler.
    • 2022 Mobilya fuarlarında salon takımlarında ahşap detaylar dikkatleri üzerine çekmiştir. Günümüzde hemen, hemen her evde bulunan salon takımlarında küçükte olsa ahşap detaylar mevcuttur. Özellikle klasik koltuk takımlarındaki oymalı ahşaplar 2022’de salonlara şıklık kazandırmıştır.
  • 2022 salon takımı renklerinde ise mor renkler popüler olmuştur. Mor rengin salon takımlarında asil bir hava kattığına inanan ev sahipleri tercihlerini bu renkten yana kullanmaktadır. Klasik koltuklarda sıklıkla görülen mor renklerin yanı sıra bej, beyaz ve gri gibi renklerde oldukça popülerdir.

İnegöl Mobilya Yatak Odası Takımları Yine Herkesi Hayran Bıraktı

İnegöl Mobilya yatak odası takımı görenleri yine hayran bıraktı. Farklı tasarımlara sahip olan ve birbiriyle mükemmel uyumlu olan yatak odası takımları arasında tek kişilik baza modelleri ön plana çıkmıştır. Tek kişilik bazalar, genç ve çocuk odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bunu göz önünde bulunduran İnegöl Mobilya gençlere ve çocuklara hitap edecek tek kişilik baza modellerini tasarlamıştır. Diğer yaş kesimlerinede hitap edecek tek kişilik bazalarda mevcuttur. Bazaların başlık kısımları ve genişliği sizleride hayran bırakacaktır.