İşte Yeni Sağlık Bakanı Dr.Ahmet DEMİRCAN

2
40
Havadist.com Şimdiki Haberler Listesi Türkiye’de birçok mantarın yetiştirilebileceğini lisana getiren Düzce Üniversitesi Klâsik ve Tamamlayıcı ...

İşte Yeni Sağlık Bakanı Dr.Ahmet DEMİRCAN

1954 de Samsun’da doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi Samsun İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Samsun 1 No’lu Sağlık Ocağında 8 ay Pratisyen Doktor olarak çalıştıktan sonra Genel Cerrahi ihtisası yaptı. Zorunlu hizmetini Muş Devlet Hastanesinde, Askerlik hizmetini Sarıkamış Asker Hastanesinde Tabip Asteğmen olarak yerine getirdi.

1989-1995 Samsun Bafra Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. Refah Partisinden 20. Dönem, Fazilet Partisinden 21. Dönem Samsun Milletvekili seçildi. 54. Erbakan Hükumetinde Devlet Bakanlığı yaptı. Saadet Partisi ve Halkın Sesi Partisi Genel Başkan Yardımcılığında bulundu. 30 Eylül 2012 de 4. Büyük Kongrede AK Parti MKYK üyeliğine seçildi. Halen MKYK üyesi ve Siyasi Ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce ve Arapça bilen Demircan, evli ve 6 çocuk babasıdır.

2 YORUMLAR

  1. yeni bakan öncelikle tüm teşkilatı değiştirmelidir.menzicileri trabzonluları,erzurumluları,tüm değiştirmelidir.tkhk nu,thkm nu,il sağlık müdürlüklerini,il genel sekreterlerini ,yöneticileri ilçe sağlık müdürlerini,hastane yöneticilerini eskiye ait ne varsa değiştirmelidir yoksa hiç bir iş yapamaz işler yürümez eski tas eski hamam devam eder.bir an önce hertarafı değiştirmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here