Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

0
38
Havadist.com Yeni Haberler Listesi Muş’ta eşiyle sorun yaşayan V.G ekmek bıçağı ile intihara kalkıştı. Olay yerine gelen polis grupları geniş ...

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilan uyarınca Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 4/B statüsünde görev yapmak üzere 18 memur alımı yapılacak. KTÜ sözleşmeli personel alımı kapsamında 11 hemşire, 5 diğer sağlık personeli ve 2 sağlık teknikeri alınacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

KTÜ 11 hemşire alımı için lise mezunlarına 7, lisans mezunlarına ise 4 kontenjan ayrıldı. Lise mezunu adayların sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmuş olmaları gerekiyor. Ayrıca çoğu pozisyon için üniversite hastanelerinin belirtilen alanlarında en az 1 yıl çalışmış olmak şartı aranıyor. Lisans mezunu adayların ise sağlık yüksekokulu hemşirelik bölümü veya sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü mezunu olmaları gerekiyor.

KTÜ 5 diğer sağlık personeli alımı kapsamında 3 radyoloji teknikeri ve 2 anestezi teknikeri alınacak. Adaylarda sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu radyoloji ve anestezi teknikerliği bölümlerinden mezun olma şartı aranacak. Bunun yanı sıra üniversite hastanelerinde en az 5 yıl çalışmış olma şartı belirtiliyor.

KTÜ 2 sağlık teknikeri alımı kapsamında ise 1 anestezi teknikeri ve 1 acil tıp teknikeri alınacak. Adaylarda sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu anestezi ve acil tıp teknikerliği bölümlerinden mezun olma şartı aranacak. Anestezi teknikeri pozisyonunda 5, acil tıp teknikeri pozisyonunda ise 2 yıl deneyim şartı bulunuyor.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları 1 Ağustos ile 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Adayların istenen belgelerle birlikte KTÜ Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here