Kırmızı Oda’dan ayrılan Erkan Petekkaya, veda paylaşımı yaptı: Siz olmasaydınız rolü öyle oynayamazdım

0
118

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TV8‘de yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu’nun yapıtından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde ‘delikanlı Sadi’ rolünü canlandırıyor ve oyunculuğuyla da alkış topluyordu. Karakterin sevilmesiyle dizideki rolü de planlanandan daha da uzatılan Petekkaya, diziye veda etti.

“KIRMIZI ODA TAKIMINA TEŞEKKÜRLER”

Kırmızı Oda’nın yeni kısım fragmanında yer almayan Erkan Petekkaya, daha dizinin yeni kısmı yayınlanmadan toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak ayrıldığını duyurdu. Set takımıyla çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, “Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tüm emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü o denli oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam . O olmak istediğimiz adam üzere adam. Birlikte yaptık, daima birlikte” sözlerini kullandı.

KERİMCAN’A ÖDÜL VERİLİNCE ACUN’A SİTEM ETMİŞTİ

Oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz hafta TV8’de yayınlanan bir müzik ödül merasiminde Kerimcan Durmaz’a ödül verildiğin görünce Instagram hesabından kanal sahibi Acun Ilıcalı’ya sert sözlerle bulunmuştu. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Erkan Petekkaya, “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, makûs şahıslarsınız. Acun Beyefendi yuh size. Ahlak mahrumu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” demişti.

Survivor 2021’in ada kurulunda Erkan Petekkaya’nın ismini kullanmadan yanıt veren Acun Ilıcalı da “İki gün önce bizde dizi yapan adam bana küfretti” formunda konuşmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here