MİLLETVEKİLİ HALİL ÖZTÜRK’TEN 3600 EK GÖSTERGE TEKLİFİ

1
34

 MİLLETVEKİLİ HALİL ÖZTÜRK’TEN 3600 EK GÖSTERGE TEKLİFİ

Bunların tamamı Milliyetçi Hareket Partisi tarafından sunulan 3600 ek gösterge verilmesi hususundaki kanun teklifidir. Bunların tümü bu derde, bu soruna çare üretilmek adına ekim ayı içerisinde verilmiştir.

Beş ay içerisinde biz neyi araştıracağız? Sorun apaçık ortada, yapılacak kanuni bir değişiklik, bu değişikliğin sonucunda öğretmenlerin, ebelerin, hemşirelerin, sağlık memurlarının, din görevlilerinin ve bilumum kamu avukatları dâhil, yardım hizmetleri dâhil, onların sorunlarına çözüm üretmektir.

Bu bakımdan, burada bir şeyi araştırmayalım, araştırmaya gerek yok, araştırılacak bir husus söz konusu değil. Biz burada sekiz bilinmeyenli denklem çözmüyoruz, sorun apaçık ortada, bu sorunun çözülmesi adına kanun teklifimiz de ortada.

1 YORUM

  1. yetkili sağlık sen bu konuyuda halleder tıpkı yıpranma payında olduğu gibi senede 40 gün ıha ha,yapılması gereken astsubaylara askerlere yapıldığı gibi tüm lisans mezunlarına alanı olsun olmasın ayrım yapılmaksızın 3600 yükseltilmeli yada ek göstersesi 1 e düşmüş 1/1, 1/2, 1/3,1/4 her sağlık personeline verilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here