Personel Sağlık

4
67

Personel sağlık ; Personel sağlık nedir? Sağlık bakanlığı’nın eskiden personel sağlık gov adında bir hizmeti bulunuyordu. Buradan sağlık bakanlığı duyurularını yayınlıyordu o dönemde bizde bu siteyi takip ediyorduk. Bu nedenle akılda kalır diye bizde sitemizde personel sağlık sloganını kullanıyoruz. Bu sloganın bizim için başka bir sebebi yoktur.Zaten başka bir amacımız olsaydı personel sağlık adının uzantılarıyla yola devam ederdik.(personelsağlıkci gibi).Biz yolumuza habersaglikcilar.com adıyla tamamen farklı bir isimle yola çıktık. Yazımızın sonunda size bir sürprizimiz var.

Habersaglikcilar.com’un Amacı

Sadece Sağlık personeli haber sitesi olarak size en doğru,hızlı ve tarafsız haberleri ulaştırmaktır. Habersaglikcilar.com olarak Sağlık personelin haber sitesi olarak çıktığımız bu yolda bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Habersaglikcilar.com 3 yıldır yayın hayatında sağlık personelinin bütün iyi kötü haberlerini paylaştık. Bir çok beklediğiniz haberi yada olmasını istediğiniz durumları haber yaptık. Bu durum sizi mutlu ettikçe bizde mutlu olduk çünkü bir şeyleri başardık. Bakanlığın, sendikaların, derneklerin ve yöneticilerin dikkatini çekmeyi başardık. Bir çok haberi ilk önce size biz duyurduk..

Habersaglikcilar.com’u olarak analiz etmek gerekirse

Sitemizde 3.000 den fazla haber mevcuttur. Hedefimiz inşallah 100.000 haberi sizlere ulaştırmaktır. Gündemin yoğunluğuna göre sitemiz ortalama 5.000 ile 10.000 tekil hite ulaşmaktadır.

personel sağlık

Sosyal medyalarda önemli bir kitleye ulaştık. Sayenizde çok ses getirdik. Artan sosyal medya haberciliğini sizinle geliştirdik. İnstagramda 29.000 , Facebookta 10.000 Linkedin de 6.000 den fazla takipçiye ulaştık? Bu tabiki yetmez ama artan ilginizden dolayı hızla büyüyoruz… İlginiz için gerçekten teşekkür ederiz. Sizden isteğimiz sitemizde ki haberlerin size bildirim olarak gelmesini istiyorsanız sol üstte çıkan bildirim butonuna izin vermenizdir. Sizleri çok sıkmadan günde 1-2 haberi bildirim olarak göndermek istiyoruz.

Sağlık personelinin haber sitesi olarak bu alanda 1 numara olmak istiyoruz ve personel sağlık sloganıyla ses getirmek istiyoruz. Bunun içinde elimizden geldiğince çalışıyoruz. Sizden isteğimiz sitemizi daha aktif kullanmanızdır. Haberlerin altına yorum yaparsanız onaylarız ve fikirlerinizi ifade edebilirsiniz.

Sitemizin arama butonundan eski haberleri bulabilirsiniz. İş ilanları kategorisinden personel alım haberlerini görebilirsiniz. Mevzuat kısmından sağlık bakanlığı mevzuat değişikliklerini takip edebilirsiniz. Soru sor butonundan sorularınızı sorabilirsiniz.Sorduğunuz soruları hem biz hemde başka takipçilerimiz cevaplayabiliyor. KPSS kategorilerinden KPSS haberlerini takip edebilirsiniz.

Yeni projerlimizi yolda buradan onları bahsetmek isterdim ama fikrimizin çalınma ihtimali var. Bu nedenle bizi takipte kalın. Gelelim size sürprizimize…bu yazının altına yazdığınız her yorumu admin olarak ben cevaplayacağım.Aklınıza gelen bütün soruları sorabilirsiniz.

Sitemizde aynı zamanda sağlık personeli için ek iş haberleride yer almaktadır. Sizde sitemizi güncel olarak takip ederek bu haberleri yakalayabilirsiniz. Personel sağlık demek haber sağlıkçılar demektir.

Sağlık personeli sayfamız hızla büyüyor.

4 YORUMLAR

  1. Yıpranma payından sağlık hizmetleri sınıfında olup da tıbbi sekreter, çst vb branşlar yararlandırılmadı lütfen bu konuda haber yapar mısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here