Personelsağlık

1
57

Personelsağlık

Haber sağlıkçılar, sağlıkçıların en önemli eksiği olan haberleşme ve bilgilendirme platformu olarak karşımıza çıkıyor.Sağlıkçıların sayılarının çok fazla olmasına rağmen kaliteli, düzgün ve profesyonel bir haber sitesinin olmaması en büyük eksikleri. Bu eksiklikleri gidermek adına habersağlıkçılar.com yayın hayatına başladı.Editörlerini  sağlık personelleri ve gazetecilerden oluşturan habersağlıkçılar bu sayede tecrübe ve sizden biri olarak harekete geçti.

Sağlıkçıların mevzuat,atamalar,gündem,becayiş,sendikalar,iş ilanları ve bir çok konuda eksikliklerini tespit etmek ve gündeme getirmek birinci önceliği. Sağlıkçıların yıllardır aynı siteler aynı karakterde haberler ve sizi bilgilendirmeyen yapılarından uzaklaşmak için bu yapı kuruldu. Sağlıkçıların sağlık bakanlığı ile arasında bir tampon ve tercüman görevi görmek en büyük amacımız. Hedefimiz ise size uzun yıllar hizmet etmek ve sağlık personeli haber sektörüne yeni bir boyut oluşturarak markalaşmaktır. Sağlık personeli, memurlar arasında hakettiği yeri bulamaması kendilerini her alanda yeteri kadar ifade edememesidir.

Habersağlıkçılar sağlık personellerinin bu eksiğini giderecek ve sesinizi Türkiye’ye duyuracak. Sizin meraklarınızın ve duygularınızın klavyeye dökülmüş emeği olacağımıza emin olabilirsiniz. Sizin de bu süreçte biraz sabırlı olmanızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Sağlık personeli hizmet sektörünün en önemli çalışanıdır. Sağlık çalışanları artan hasta yoğunluğundan ve yetersiz maaş sonrası tükenmişlik sendromu yaşamaktadır. Sağlık personeli tükenmişlik sendromu sonucunda intihar eşiğine gelmektedir. Habersağlıkçılar com sağlık personelinin moral ve motivasyonunu arttırıcı haberler yapmayı önemsiyor. Personel sağlık

Habersağlıkçılar, Türkiye’nin sağlık personelleri haber sitesi

Personel sağlık

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here