Protez Saç En Kalitelisi

Protez Saç En Kalitelisi

En popüler saçlandırma yöntemi olan protez saç hakkında merak ettiğiniz her şeyi Onnahair saç uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Kaliteli bir protez saç uygulaması için profesyonellik şarttır.

Kaliteli Protez Saç Uygulaması

Saç protezi uygulamalarında kalite düzeyi kişinin tercih de bulunduğu kuruma göre farklılık gösterir. Profesyonel anlamda hizmet veren saç merkezinde gerçekleştirilen uygulama sayesinde istenen kalitede saç protezine ulaşmak mümkün.

Tecrübeli uzmanlar tarafından özel sistemler uygulanarak üretimi gerçekleştirilen protez saçlar sağlık koşulları ve hijyen dikkate alınarak uygulanır. Kaliteli bir protez saç uygulamasında en önemli konu görsel güzelliktir, kişinin dış görünüşünde herhangi bir farklılık oluşmamalı ancak bu durumda gerçekleştirilen uygulamanın kalitesi ortaya çıkar.

Kaliteli Protez Saçı Anlamak

Protez uygulaması üç aşamada gerçekleştirilir;

  • İlk aşamada kişinin saçından örnek alınır ve gerçeğe bağlı kalınarak protez üretimi yapılır.
  • İkinci aşamada ölçülendirme yapılarak profesyonel şekilde uygulama gerçekleştirilir.
  • Üç aşamada ise tasarım uygulanır ve saç kişiye uygun olacak tarzda şekillendirilir.
  • Yerleştirme işleminde özel solüsyonlar ile medikal sabitleyiciler kullanılır.

Kaliteli protez saçı anlamak son derece kolaydır çünkü deriden çıkan gerçek görünümüne sahiptir. Ayrıca saç kökleri dikkatle bakıldığında uzamış bir görünüm izlenimi uyandırır. Bakımı doğru yapıldığında uzun süre kullanılabilen protez saç görsel anlamda gerçek saç gibi göründüğünden dolayı kişide özgüven içerisinde kullanım imkanı sağlar.

Protez İle Gerçek Saç Arasındaki Farklılık

Üretimi gerçekleştirilen protez saç ile gerçek insan saçı arasında herhangi bir farklılık göze çarpmaz bu tamamen kullanılan numunenin kalitesi ile bağlantılıdır. Saç uygulamasında üç farklı aşamanın ardından beklenen sonucu ulaşabilmek için profesyonel deneyim önem kazanır.

Tecrübeli uzmanlar tarafından uygulamanın gerçekleştirilmesi saç protezinin fark edilmesini önlerken aynı zamanda kalitesini de ortaya koyar. OnnaHair protez saçları asla peruk gibi yapay durmaz. Yakınlarınız bile değişiminize inanamayacak.