Psikiyatri Doktoru Zeynep’in sır ölümü! 12. kattan düştü.

İzmir’in Karşıyaka kazasında, 12’nci kattaki dairesinin balkonundan düşen Zeynep Bodur (47), hadise konumunda ömrünü yitirdi. Bodur’un Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’nde psikiyatri kompetanı doktoru olarak vazife yaptığı öğrenildi.
Olay, bu sabah saat 07.00 sıralarında Mavişehir Mahallesi 2040/4 Sokak’taki lüks sitede meydana geldi. Eşinden boşandıktan sonra oğlu ile birlikte yaşayan Zeynep Bodur, şimdi belirlenemeyen nedenle istikrarını kaybedip, 12’nci kattaki dairenin balkonundan beton yere düştü. Site sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

MORGA KALDIRILDI

İhbar üzerine vaka yanına gelen sağlık ekipleri, Bodur’un hayatını kaybettiğini belirledi. Bodur’un cansız vücudu, savcının incelemesinin akabinde otopsi için İzmir Isimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

PSİKİYATRİ BILIRKIŞISI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

İzmir’in Karşıyaka kazasında, şimdi belirlenemeyen nedenle istikrarını kaybetmesiyle 12’nci kattaki dairesinin balkonundan beton tabana düşerek ömrünü yitiren 47 yaşındaki Zeynep Bodur’un, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’nde psikiyatri kompetanı doktoru olarak hizmet yaptığı öğrenildi. Polis ekipleri, Bodur’un intihar etme ihtimalini de değerlendirirken, hikayeyle ilgili soruşturma sürüyor.