Sağlık Bakanlığı KPSS Personel Alımı

0
44
Havadist.com Şimdiki Haberler Listesi İngiltere'de gazete manşetleri, BBC'nin Prenses Diana ile röportaj yapabilmek için geçersiz evrak ...

Sağlık Bakanlığı KPSS Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı resmi sitesinde bugün, AB projesi kapsamında uzman personeller istihdam edileceğini duyurdu. Sağlık Bakanlığı 18 personel alımı yapacak. Sağlık Bakanlığı uzman personel istihdamı için aranan şartlar ve başvuru şekli haberimizde yer alıyor.

Atama bekleyen sağlıkçıların adresi burası tıklayınız

Sağlık Bakanlığı, 3 AB İhale/ Satın Alma Uzmanı, 2 AB Raporlama ve Dokümantasyon Uzmanı, 4 Tahakkuk ve Bordro Asistanı uzman personel alımı yapacak. Teknik Takım Koordinatörü, AB İhale/ Satın Alma Asistanı, AB Finans Uzmanı, AB Finans Asistanı, AB Raporlama ve Dokümantasyon Asistanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, İşe Alım Uzmanı, Tahakkuk ve Bordro Uzmanı, Bilişim Teknolojileri Uzmanı için birer kişilik kadro olmak üzere toplam 18 uzman personel alımı yapılacak.

Sağlık Bakanlığı uzman personel alımında, adayların en az 4 yıllık üniversite mezunu olmaları, iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmeleri,  MS Office programları kullanabilmeleri gerekiyor. Ayrıca adayların iyi iletişim ve raporlama becerilerine sahip olmaları isteniyor. Adayların iş deneyimine sahip olmaları gerektiği ilan metninde belirtiliyor.

Sağlık Bakanlığı uzman personel alımında her pozisyon için farklı özellikler aranıyor. Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları 20 Ocak 2017 17.00’a kadar Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Göç Sağlığı Hizmetleri Daire Başkanlığı’na yapılacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here