Sağlık Çalışanları Ünvan Değişikliği Sınavını Bekliyor 2019 – 2020

Sıhhat Bakanlığı 3 ay evvel gelecekte yapılacak ünvan farklılığı için bilgi toplamıştı. Ancak bu gelecek ne zaman gelecek ünvan farklılığı bekleyenler beklemeye devam ediyorlar.

Sıhhat Bakanlığı 23 Temmuz 2019 tarihinde Ünvan Farklılığı İmtihanı için Aktüel Veritabanı Oluşturma ve Arz Bir Araya Gelmesi bültenini https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,56583/unvan-degisikligi-sinavi-icin-guncel-veritabani-olusturma-ve-arz-toplanmasi.html link adresinde ilanı yapılmıştır. https://spts.saglik.gov.tr/ adresinden arzlar alındı ve aradan 3 aydan fazla zaman geçmesine karşın binlerce personelin beklediği imtihan bülten hali hazırda yapılmadı.

İMTİHAN NE ZAMAN YAPILACAK?

Binlerce sıhhat personeli bu imtihanı bekliyor. Sıhhat Bakanlığı gelecekte yapılacak bir imtihan için neden veritabanı oluşturma arz bir araya gelme yoluna gidildiği de merak mevzusu olmuş vaziyette. İmtihanın ne zaman yapılacağını ancak ve ancak Allah öğrenir diyebiliyoruz. Sıhhat Bakanlığı bir an evvel topladığı arzları değerlendirip imtihan bültenini yapmasını beklenti ediyoruz.

Not : Siz Ziyaretçilerimiz için Bu haberi Yaparak Bu haber üzerinden Sağlık Bakanlığına Gerekli Başvurularımızı gerçekleştirdik. Biliyoruz ki Bir çok İnsan bu sınavı beklemekte ve hayaller kurmaktadır.