Şehir Hastanesine 1532 Personel Alımı

39
126

Şehir Hastanesine 1532 Personel Alımı

Şehir hastaneleri hızla bitiyor fakat personel yetersizliği nedeniyle sorunlar yaşanıyor. Bakanlıkta personel açığını gidermek ve hizmete sorunsuz başlamak için personel istihdamı yapılması gerektiğini düşünüyor.

Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Ülkemizde yaşayan her vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden eksiksiz olarak ve eşit şartlarda faydalanabilmesi adına son olarak şehir hastaneleri açılmaya başlandı. Bu hastaneler çok sayıda ilimizde açıldı ve bazılarının da halen yapımı devam ediyor.

Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, doktor, özel güvenlik görevlisi, çağrı merkezi görevlisi, oda destek personeli, tıbbi sekreter, resepsiyon görevlisi, aşçı, kepçeci, meydancı, depo personeli, engelli personel, ambulans şoförü, hasta bakıcı, eczacı, ameliyathane teknisyeni, ameliyathane hemşiresi, eski hükümlü işçi, hasta kabul sekreteri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor.

İş İlanıdır. !!

Bilkent Şehir Hastanesine;

*664 kişi hasta yönlendirme ve danışma(tıbbi sekreter, resepsiyon, refakat, hasta taşıma),
*55 kişi çağrı merkezi görevlisi,
*313 kişi oda destek personeli,
*500 kişi mutfak personeli(aşçı,aşçı yard, kepçeci, bulaşıkçı, meydancı, depo personeli) alınacaktır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin bir kısmı, şehir hastanesinin açılması sebebi ile kapanmak durumunda kalan diğer hastanelerden transfer edilecek. Geriye kalan kadro ve pozisyonlar için ise başvurular İŞKURüzerinden alınmaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek, iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapmış olduğunuz iş başvurusunu detaylı olarak incelemekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar kurum bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Şehir hastanesi tarafından gerçekleştirilecek çok sayıda personel alımı ilanı hakkında aynı zamanda habersaglikcilar.com adresimiz üzerinde duyurular yayınlamaya devam edeceğiz. Bizleri sosyal mecralardan takip ederek, bu ilanlardan öncelikle siz haberdar olabilirsiniz. Bu yazımızda Ankara Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İŞ-KUR’a başvuru yapabilirsiniz..

Habersaglikcilar.com

39 YORUMLAR

  1. var kardeş iş kura kayıtlıysan başvurunu yapabilirsin eger kayıtlı degilsende gidip kayıt yaptıra bilirsin.daha sonra eski şehir yolu üzerinde tepe pıraym diye biryer var onun yemek hanesinde baş vurular alınıyor.

  2. Merhaba arkadaslar ben basvuru yaptim her hangi bi bilge istemiyorlar orda basvuru formu dolduruyorsnz iskur sadece çağrı operatorlugune var orasida baska bi yerde o is icinde 3 ay egitim aliyorsnz iskurdan 2 nisanda kurs baslayacak haberinz olsun ii akşamlar

  3. başvurular sonlanmak üzere tepe prime şirketinin yemek hanesine gidip başvuru yapabilrsiniz .kime sorsanız gösterir oraya gidince.2 tane yetkli konlmş form verip dolduruyosunuz. eskişehir yolu üzerinde .bilkent şehir hastanesine yakın ..

  4. Arkadaslar öncelikle tepe prime da basvurular gerçekleşiyor cv doldurup aramalarını beklemeniz gerekmekte şans ve nasip o kadar başvuru içerisinden bulunup secilmek bir muamma.

  5. Selam arkadaşlar bilken hastanesi için çağrı merkezi tıbbi sekreterlik bölümü hariç diğer bölümler için başvuru tepe prıme inin -2katında yemekhanede yapılıyo ama tıbbi sekreterlik için nereye başvuruluyo bilmiyorum bilen varsa yardımvı olabilirmi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here