SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

1
27

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 6 (Altı) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

ÖĞRENİM DURUMU ADET ARANAN NİTELİKLER

01 Hemşire 1 KİŞİ Yükseköğretim Kurumlarının Lisans Düzeyinde Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun Olmak 1 *2018 KPSSP3 puan türünden 70 ve üzeri almak.

02 Hemşire 1 KİŞİ Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak. 1 *En az 2 yıl Ameliyathanede Hemşire olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek. *İleri derece Laparoskopik Cerrahi ameliyatlarına hemşire olarak katılmış olmak ve belgelendirmek.

03 Hemşire 1 KİŞİ Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak. 1 *İlk yardım eğitimi almış olmak ve belgelendirmek. *Tricell PRP-CGF konusunda deneyimli olmak ve belgelendirmek. *Bir yüksek öğrenim kurumu sağlık kuruluşunda en az 2 yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

04 Sağlık Teknikeri (Anestezi) 1 KİŞİ Yükseköğretim Kurumlarının Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun Olmak 1 *En az 5 Yıl Ameliyathane anestezi biriminde çalışmış olmak ve belgelendirmek. *İlk Yardım Eğitmeni Yetki Belgesi’ne sahip olmak ve belgelendirmek. *Çocuk İleri Yaşam Desteği Kursu (ÇİLYAD) ve Erişkin İleri Yaşam Desteği Kursu Katılım Belgesine sahip olmak ve belgelendirmek.

05 Sağlık Teknikeri (Anestezi) 1 KİŞİ

Yükseköğretim Kurumlarının Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun Olmak 1 *En az 5 Yıl Ameliyathane anestezi biriminde çalışmış olmak ve belgelendirmek. *Pediatrik Kardiyovasküler cerrahi ameliyatlarında ve Derin Beyin Stimülasyonu ameliyatlarında Anestezi Teknikeri olarak deneyim sahibi olmak ve belgelendirmek. *Çocuk İleri Yaşam Desteği Kursu (ÇİLYAD) ve Erişkin İleri Yaşam Desteği Kursu Katılım Belgesine sahip olmak ve belgelendirmek.

06 Eczacı Eczacılık 1 KİŞİ Fakültesi Mezunu Olmak. 1

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here