Sıra Numarası Al Diyen Doktoru Yaraladılar !!!

Sıra Numarası Al Diyen Doktoru Darp Etti! Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Polikliniği’nde gerçekleşen sağlıkta şiddet hadisesinde, Dr. Mehmet Yunus Yalçın’ın sıra numarası alması gerektiğini söylediği hastası tarafından darp edildiği tez edildi.

Olay, saat 10.00 sıralarında, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Polikliniği’nde meydana geldi. Sedat E. (31) darbedildiği gerekçesiyle gece yarısı geldiği hastanenin acil servisine sabah tekrar geldi. Güvenlik hizmetlisiyle tartışan Sedat E., çalışanlara, “Sizi tokat manyağı yaparım” biçiminde tehditler savurup, gitti.

Saat 10.00 sıralarında bir defa daha hasteneye gelen ve ortopedi kısmında tedavi olmak isteyen Sedat E., Dr. Mehmet Yunus Yalçın’ın odasına girdi. Yalçın da Sedat E.’yi sıra numarası alması istikametinde uyardı. Sedat E., Yalçın ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine Sedat E., Dr. Mehmet Yunus Yalçın’ı darbetti. Güvenlik çalışanının müdahalesiyle, Yalçın kurtarıldı. İhbar üzerine gelen polis, Sedat E.’yi gözaltına aldı. Yalçın ise karakola giderek, şikayetçi oldu. Hikayeyle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor