TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

0
49

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde, Diş Hekimliği Fakültesinde veya diğer birimlerinde görevlendirilmek ve ücretleri Özel Bütçe ve Döner Sermayeden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin (B) fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. Maddesinin (b) fıkrası gereğince 2018 KPSS puan sırasına konulmak kaydıyla aşağıda belirtilen unvanlarda sözleşmeli personel alınacaktır. İstenilen belgeler ve geniş açıklama Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi www.gop.edu.tr adresinden temin edilecektir.

UNVAN KODU ÜNVANI ADEDİ ÖĞRENİM DURUMU BÜTÇESİ BİRİMİ KPSS PUAN TÜRÜ BAŞVURU KOŞULLARI

H-1 Hemşire 2 KİŞİ Lisans Özel Bütçe Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi KPSSP3 Fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla Hemşirelik alanında en az 1 (bir) yıl iş tecrübesi olmak.

S-1 Sağlık Teknikeri 3 KİŞİ Önlisans Döner Sermaye Diş Hekimliği Fakültesi KPSSP93 Meslek Yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölümü/programı mezunu olmak.

TOPLAM 5

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here