Trabzon Banka Promosyonu Açıklandı !!!

Banka Promosyonu Trabzon’da 6 Bin 300 Lira Oldu! Banka promosyonu sağlıkçıların yüzünü güldürmeye devam ettiği illerden birisi de Trabzon Oldu. Banka Promosyonu ihalesini tamamlayan Trabzon, 5 yıllık için 6 bin 300 liralık anlaşma yaparak Ankara’nın 5 bin 700 liralık anlaşmasının hayli üstünde bir ücrete imza atmış oldu.

Trabzon Saglik Mudurlugu ve Bağlı Hastaneleri maas promosyon ihalesi 5 yillik sure icin 6300 TL ile Ziraat Bankasinda kalmistir. Ödemeler Bir Defada,Eşit ve Peşin Olarak 2020 yılı 15 Ocak maaaşını takiben 10 gün içinde, Halen Akbank İle Anlaşması devam eden Sağlık Müdürlüğü (ve bağlı kuruluşları 112 Ashi,Aile Hekimliği ve Tsm’ler) çalışanları ise 15.09.2021 maaşını takiben 10 gün içinde (4100 Tl olarak) faydalanacaktır. Hayırlı olsun. Turk Saglik Sen Trabzon.

maaş promosyon 2020

Promosyon ihalesi 5 yıl geçerli olmak üzere ve kişi başına 6.300₺ ödemek şartı ile Ziraat Bankası lehine sonuçlanmıştır. Süreç boyunca azami gayret gösteren İl Sağlık Müdürümüz Dr. Hakan USTA başta olmak üzere, Destek Hizmetleri Başkanımız Dr. Erdem ŞEN’e, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcımız Erkan BULUT’a, Komisyon Üyelerine, Mali Uzmanlarımıza, şartname komisyonunda yer alan ve süreç boyunca mesai harcayan çok kıymetli mesai arkadaşlarımın hepsine canı gönülden teşekkür ediyoruz.

İhaleye katılmak suretiyle rekabeti artıran ve bizlere heyecanlı bir ihale süreci yaşatan bütün bankalarımıza ve yetkililerine ayrıca teşekkür ediyoruz. Son olarak; maaş promosyonlarının tamamının personele ödenmesini sağlayan Sendikamıza (Sağlık-Sen) bütün sağlık çalışanları adına teşekkür ediyoruz. İlimize ve sağlık camiamıza hayırlı olsun.