Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç: Chloe, 600 bin lira borcuma karşılık eve haciz koydurdu

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, maddi manada yaşadığı kayıplar nedeniyle son periyotta magazin dünyasının en çok konuştuğu isimlerin başında geldi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Seçi Gür’le sessiz sedasız ayrılan Ortaç, evvelki gün Bebek’te görüntülendi. Ortaç, eski eşi Cehle Loughnan’ın meskenine haciz koydurduğunu açıkladı.

“600 BİN LİRA BORCUM VAR”

Müzikçi, eski eşi Chloe Loughnan‘ın kendisine dava açtığı istikametinde çıkan haberlere, “Eskiden sorun yaratmıyordu. Fakat demek ki o da değişti. Konuta haciz koydurdu. Artık parası neyse ödeyeceğiz. Chloe’nın parası bende kalmaz! Sarıyer Belediyesi’ne 25 bin lira, eski eşim Chloe’ye 600 bin lira borcum var. Sıhhat olsun, ödeyeceğiz” diyerek sitem etti.

SEÇİL GÜR’LE İLGİLİ DE KONUŞTU

Sevgilisi Seçil Gür ile ayrıldıklarını söyleyen Ortaç “Nazar değdi galiba. Seçil Gür ile ilgimiz yürümedi” dedi. Ortaç, yakın dostu Mehmet Ali Erbil’in “Bütün telif haklarını sattı. Hayatının garantisiydi, emekli maaşıydı. Konutunda kumar oynamak için sattı! Artık müzikleri nerede çalınsa, parası o sattığı adama gidiyor” kelamlarının hatırlatılması üzerine, “Onu parasızlıktan satmadım. 5 sene evvel bestelerimin teliflerini takip etsin diye verdim. Kumar konusunda ise haklı. Kumarda çok para kaybettim” dedikten sonra meskeninin yolunu tuttu.

Kaynak: Snob Magazin