Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

0
35
Havadist.com Yeni Haberler Listesi Avrupa Birliği (AB) Kurulu, üye ülkeler ve Avrupa Parlamentosu (AP) temsilcileri ortasında vergide şeffaflığı ...

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI

Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesine 657 sayılı Devlet Memurları

Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle

aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

BÜTÇE : MERKEZİ BÜTÇE

BİRİMİ : DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ

UNVANIADETARANAN ÖZELLİKLER
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ YETİŞKİN ACİL BÖLÜMÜNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ ANESTEZİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ ÇOCUK CERRAHİ KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ DAHİLİYE ONKOLOJİ KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ GENEL CERRAHİ YOĞUN BAKIM BİRİMİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ ÇOCUK KLİNİĞİNDE EN AZ3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ GÖĞÜS CERRAHİ KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDENMEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI BRONKOSKOPİ ÜNİTESİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ DAHİLİYE HEMATOLOJİ KLİNİĞİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ DAHİLİYE HEMATOLOJİ KLİNİĞİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE2-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ KADIN DOĞUM KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ KADIN DOĞUM PERİNATOLOJİ BİRİMİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ KARDİYOLOJİ KLİNİĞİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ KARDİYOLOJİ KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ NÖROLOJİ YOĞUN BAKIM BİRİMİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDENMEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ PSİKİYATRİ KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE4-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDENMEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN CERRAHİ KLİNİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDENMEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN YENİDOĞAN ÜNİTESİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, YENİDOĞAN CANLANDIRMA SERTİFİKASINA (NRP) SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE2-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN KADIN DOĞUM KLİNİĞİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE2-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN KADIN DOĞUM KLİNİĞİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE4-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİ KAN MERKEZLERİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK YÜKSEKOKUL HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-DİYALİZ MERKEZLERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-GÖZ ANJİO CİHAZI VE OPTİK BİYOMETRİ CİHAZI KULLANIM SERTİFİKALARINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN ACİL KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1-SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNDENMEZUN OLMAK.-KAMU VEYA ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE GÖĞÜS CERRAHİSİ BÖLÜMÜNDE EN AZ 4 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
HEMŞİRE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-YOĞUN BAKIM SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
EBE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBE BÖLÜMÜ LİSANS MEZUN OLMAK.-ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK
EBE1– SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBE BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNOLMAK.-HERHANGİ BİR HASTANENİN KADIN DOĞUM KLİNİĞİNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULULABORATUVAR BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. -KÖK HÜCRE LABORATUARINDA EĞİTİM ALDIĞINI BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİLABORATUVAR BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. -ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE EN AZ 5 YIL ANJİO BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK VE ANJİO CİHAZI KULLANIM SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. -ENFEKSİYON KORUNMA EĞİTİMİ, HASTA GÜVENLİĞİ, YAŞLI BAKIM VE HASTA BAKICILIĞI BELGE VEYA SERTİFİKALARINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK.-BU ALANDA HERHANGİ BİR HASTANEDE EN AZ 4 YIL ÇALIŞTIĞINI BELGELEMEK, BİYOMEDİKAL KALİBRASYON, TIBBİ CİHAZLAR KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VEVENTİLATÖR CİHAZI KULLANIMI VE EĞİTİMİ ALDIĞINADAİR SERTİFİKALARA SAHİP OLMAK VE BUNUBELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. -BİYOMEDİKAL CİHAZLARI CERRAHİ ASPİRATÖR, UYKU APNESİ GRUBU, OKSİJEN KONSANTRAKTÖRÜN NEBÜLİZATÖR, VENDİLANS CİHAZLARI VE TIBBİ CİHAZLAR KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNE SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU NÜKLEER TIP TEKNİKLERİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. -ÜNİVERSİTE HASTANELERİNİN NÜKLEER TIPKLİNİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK VE TAEK TARAFINDAN NÜKLEER TIPTA RADYOFARMASÖTİKLER VE RADYASYONDAN KORUMA BELGESİNE SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU PATOLOJİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNUOLMAK.-KAMU, KURUM VE KURULUŞLARINDA HASTA VE YAŞLI BAKIM ALANINDA EĞİTMEN TECRÜBESİNE SAHİP OLDUĞUNU BELGELEMEK, ÜNİVERSİTE ONAYLI HASTA VE YAŞLI BAKIM UZMANLIK, TERMİNAL DÖNEMDE YAŞLI BAKIM VE SAĞLIK KURUMLARINDA HİJYEN EĞİTİMİ SERTİFİKALARINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.
SAĞLIKTEKNİKERİ1p>1İLGİLİ ALANDA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
PRAZİTOLOJİ1TIBBİ PRAZİTOLOJİ BÖLÜMÜNDEN DOKTORAYAPMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK NÖROLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK NEFROLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ( ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK KARDİYOLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK YOĞUN BAKIM)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK ENFEKSİYON)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUKACİL)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK HEMOTOLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (ÇOCUK ALERJİ VE İMMÜNOLOJİ)1İLGİLİ ALANDA UZMANLIKVEYA YAN DAL UZMANLIĞINI ALMIŞ OLMAK.

-SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU RADYOTERAPİ BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK.

-ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, COBALT 60, LİNAK CİHAZLARINI KULLANMA SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK VE BUNU BELGELEMEK.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here